Aktualności

Nowe wzorniki - atrakcyjne kolory, szeroki wybór i wysoka jakość

23.08.2012

Odświeżamy dotychczasowe i wprowadzamy nowe wzorniki tynków, farb i gruntów ARSANIT - całość tworzy interesującą kolekcję, z której każdy wybierze coś dla siebie... Kolekcja obejmuje kilka wzorników:

Listkowy wzornik tynków, farb i gruntów prezentujący kolekcję 340 kolorów, w tym nową paletę ESSENCE, która obejmuje 80 zupełnie nowych, odważnych, nowoczesnych kolorów.

Wzornik listkowy ARSANIT 2012

Uzupełnieniem wzornika listkowego jest książkowy wzornik tynków, farb i gruntów, który spośród wszystkich 340 kolorów prezentuje wybrane 144 tak, by możliwie przekrojowo odwzorować dostępną pełną kolorystykę a jednocześnie pozwala na zobaczenie realnych próbek tynku w strukturze baranek 1,5 mm.

Wzornik tynków ARSANIT

a spośród 80 kolorów palety Essence wybraliśmy do książkowego wzornika 24 kolory.

Wzornik książkowy - paleta Essence

 

Książkowy wzornik melanży mozaikowych prezentuje pełną paletę z oferty - czyli 100 atrakcyjnych wzorów tynku mozaikowego THERMATynk-M.

Wzornik książkowy mozaikowy ARSANIT

 

Odpowiedzią na uwagi i propozycje naszych Klientów jest książkowy wzornik inwestycyjny TechLine, który przekrojowo prezentuje paletę 96 kolorów, które są w grupie cenowej bez dopłaty za kolor. Klient może więc wybrać bardzo atrakcyjny kolor i mieć pewność, że będzie miał go w bardzo atrakcyjnej cenie.

Książkowy wzornik inwestycyjny TechLine

 

Cała kolekcja prezentuje się więc rzeczywiście bardzo okazale...

Wzorniki książkowe ARSANIT w 2012 roku

« powrót